MECZ
09.03.17 | 2. runda | Quinn Gleason | Emina Bektas | 6-4, 6-2 | Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Quinn Gleason | Emina Bektas | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 49/68 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/68 (49%) | 12/49 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quinn Gleason vs. Emina Bektas - Wzajemne mecze
02.03.22 | 1. runda | Emina Bektas | Quinn Gleason | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Arcadia | twarda |
14.03.19 | 2. runda | Quinn Gleason | Emina Bektas | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Nishi | twarda |
11.07.18 | 1. runda | Emina Bektas | Quinn Gleason | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Honolulu | twarda |
27.09.17 | 1. runda | Quinn Gleason | Emina Bektas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | Templeton | twarda |
09.03.17 | 2. runda | Quinn Gleason | Emina Bektas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Quinn Gleason form & Emina Bektas form
Quinn Gleason - ostatnie mecze
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Serena D'Ercole | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-5, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Emina Bektas - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-5, - Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Diane Parry | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Katrina Scott | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Caroline Dolehide | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-72, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.23 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 7-610, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 2-3, - Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu |