MECZ
30.12.17 | 1. runda klasyf. | Qinwen Zheng | Miranda Poile | 6-1, 6-0 | Playford | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.12.93, 30 lat
21.12.93, 30 lat
Qinwen Zheng vs. Miranda Poile - Wzajemne mecze
30.12.17 | 1. runda klasyf. | Qinwen Zheng | Miranda Poile | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Playford | twarda |
Qinwen Zheng form & Miranda Poile form
Qinwen Zheng - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 3. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
27.01.24 Finał | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 Półfinał | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
06.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 4. runda | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Miranda Poile - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
21.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.19 1. runda klasyf. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |