MECZ
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Prathyusha Rachapudi | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | Muzaffarnagar | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Indie
17.02.01, 23 lat
17.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
13.02.95, 29 lat
16775 $
13.02.95, 29 lat
16775 $
Prathyusha Rachapudi vs. Saumya Vig - Wzajemne mecze
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Prathyusha Rachapudi | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Muzaffarnagar | trawiasta |
Prathyusha Rachapudi form & Saumya Vig form
Prathyusha Rachapudi - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yui Ohwaki | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 6-1, 3-0, Yashaswini Panwar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Paula Cembranos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Saumya Vig - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |