MECZ
13.10.17 | 1. runda | Pranjala Yadlapalli | Angelique Svinos | 6-1, 6-1 | Colombo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pranjala Yadlapalli | Angelique Svinos | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 3/21 (14%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/46 (72%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pranjala Yadlapalli vs. Angelique Svinos - Wzajemne mecze
13.10.17 | 1. runda | Pranjala Yadlapalli | Angelique Svinos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Colombo | ceglana |
Pranjala Yadlapalli form & Angelique Svinos form
Pranjala Yadlapalli - ostatnie mecze
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Yuki Naito | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
30.12.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.12.21 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Farhat Aleen Qamar | 2-6, 1-1, - Pranjala Yadlapalli - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Solapur - twarda | ||||
10.12.21 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.21 2. runda | vs. Sai Chamarthi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
05.12.21 Finał | vs. Sowjanya Bavisetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.21 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Yubarani Banerjee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Dana Guzman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
04.07.20 1. runda | vs. Amy Stevens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-1, - Pranjala Yadlapalli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 3-4, - Pranjala Yadlapalli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
28.04.19 Finał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.04.19 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |
Angelique Svinos - ostatnie mecze
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 Klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |