INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Scholl vs. Polona Hercog - Wzajemne mecze
15.05.23 | 1. runda | Polona Hercog | Chiara Scholl | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Feld | ceglana |
14.10.17 | Półfinał | Polona Hercog | Chiara Scholl | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Chiara Scholl form & Polona Hercog form
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Polona Hercog - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |