MECZ
03.08.19 | 1. runda klasyf. | Polona Hercog | Allie Kiick | 6-3, 6-0 | Toronto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polona Hercog | Allie Kiick | |
1. podanie % | 31/46 (67%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/51 (49%) | 12/46 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Polona Hercog | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Allie Kiick | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Polona Hercog | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Allie Kiick | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Allie Kiick | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Allie Kiick | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polona Hercog | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Allie Kiick | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Allie Kiick | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Allie Kiick | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polona Hercog vs. Allie Kiick - Wzajemne mecze
03.08.19 | 1. runda klasyf. | Polona Hercog | Allie Kiick | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Toronto | twarda |
Polona Hercog form & Allie Kiick form
Polona Hercog - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Allie Kiick - ostatnie mecze
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Angella Okutoyi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alana Smith | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jessica Alsola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 4-1, Ellen Perez - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |