MECZ
21.06.16 | 1. runda | Polina Vinogradova | Natela Dzalamidze | 6-2, 3-6, 6-2 | Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polina Vinogradova | Natela Dzalamidze | |
1. podanie % | 57/94 (61%) | 35/75 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/57 (70%) | 25/35 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/75 (45%) | 36/94 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/169 (54%) | 77/169 (46%) |
Double foul | 5 | 9 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Vinogradova vs. Natela Dzalamidze - Wzajemne mecze
21.06.16 | 1. runda | Polina Vinogradova | Natela Dzalamidze | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Polina Vinogradova form & Natela Dzalamidze form
Polina Vinogradova - ostatnie mecze
Saint Petersburg - halowa | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Alexandra Morozova | 4-6, 3-4, - Polina Vinogradova - krecz | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.16 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 0-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.16 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Quirine Lemoine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.16 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
23.06.16 Ćwierćfinał | vs. Sabina Sharipova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.16 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
16.06.16 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.16 2. runda | vs. Doroteja Eric | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.16 1. runda | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 1-0, Lyudmyla Kichenok - krecz | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 1. runda | vs. Maria Marfutina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 0-1, - Polina Vinogradova - krecz | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.16 Półfinał | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.04.16 Ćwierćfinał | vs. Natalia Vikhlyantseva | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.04.16 2. runda | vs. Katharina Lehnert | Katharina Lehnert - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.04.16 1. runda | vs. Carina Witthoeft | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
08.04.16 Półfinał | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.16 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pivovarova | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.16 2. runda | vs. Maria Marfutina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.16 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
31.03.16 2. runda | vs. Klaartje Liebens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.16 1. runda | vs. Alice Savoretti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Natela Dzalamidze - ostatnie mecze
W25 Oeiras - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Girardi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Risa Ozaki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Hradecka | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Michaela Honcova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
22.07.17 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.17 2. runda | vs. Varvara Flink | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Francoise Abanda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |