MECZ
10.09.11 | 1. runda klasyf. | Polina Rodionova | Arina Folts | 6-4, 6-4 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polina Rodionova | Arina Folts | |
1. podanie % | 31/56 (55%) | 21/52 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/25 (36%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 25/56 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/108 (56%) | 48/108 (44%) |
Double foul | 9 | 7 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
11.02.92, 32 lat
11.02.92, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polina Rodionova vs. Arina Folts - Wzajemne mecze
10.09.11 | 1. runda klasyf. | Polina Rodionova | Arina Folts | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
Polina Rodionova form & Arina Folts form
Polina Rodionova - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
31.10.11 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
17.10.11 1. runda | vs. Zarina Jumajanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.11 Ćwierćfinał | vs. Zalina Khairudinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.11 2. runda | vs. Alisa Danilova | 2-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
10.10.11 1. runda | vs. Elizaveta Nemchinov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.11 2. runda | vs. Yelena Nemchen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
11.09.11 2. runda klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.11 1. runda klasyf. | vs. Arina Folts | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saransk - ceglana | ||||
05.09.11 Klasyf. | vs. Liubov Vasilyeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.11 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.11 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Treskunova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.11 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Svintsova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
15.08.11 Ćwierćfinał | vs. Julia Samuseva | 7-69, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.11 2. runda | vs. Anastasia Mukhametova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.11 1. runda | vs. Zhanna Panfilkina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
08.08.11 1. runda klasyf. | vs. Aida Kalimullina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.11 2. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Kotelnikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.05.11 Klasyf. | vs. Tatiana Kotelnikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.11 1. runda | vs. Nadejda Guskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.11 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
21.03.11 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | - | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
07.03.11 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-2, - Polina Rodionova - krecz | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
28.02.11 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.01.11 1. runda klasyf. | vs. Hilda Melander | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.11 1. runda | vs. Alexandra Artamonova | 4-0, Alexandra Artamonova - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.11 Ćwierćfinał | vs. Yanina Darishina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.11 Klasyf. | vs. Liubov Vasilyeva | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.11 2. runda | vs. Stephanie Scimone | 6-1, 3-1, Stephanie Scimone - krecz | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
17.01.11 1. runda klasyf. | vs. Julija Kulibaba | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Arina Folts - ostatnie mecze
W25 Fergana - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.04.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
12.04.17 2. runda | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |