MECZ
11.09.11 | 2. runda klasyf. | Polina Pekhova | Tetyana Arefyeva | 7-64, 6-4 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polina Pekhova | Tetyana Arefyeva | |
1. podanie % | 40/68 (59%) | 40/90 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/40 (78%) | 27/40 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 22/50 (44%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/90 (46%) | 25/68 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Double foul | 6 | 11 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Pekhova vs. Tetyana Arefyeva - Wzajemne mecze
11.09.11 | 2. runda klasyf. | Polina Pekhova | Tetyana Arefyeva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
Polina Pekhova form & Tetyana Arefyeva form
Polina Pekhova - ostatnie mecze
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Smolskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Darya Bulatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Kristina Sorokolet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Palina Babaryko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 6-4, 4-6, 7-611 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Daria Lodikova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 1-1, - Polina Pekhova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
06.10.14 2. runda | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.14 Ćwierćfinał | vs. Sofia Kvatsabaia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.14 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
29.09.14 1. runda | vs. Guzal Yusupova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.14 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Rudakova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.14 2. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
08.09.14 2. runda | vs. Cindy Burger | 6-72, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.14 1. runda | vs. Maryna Veksler | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Klasyf. | vs. Irina Lidkovskaya | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
25.08.14 1. runda | vs. Polina Novoselova | 6-72, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda | vs. Julia Valetova | 6-3, 1-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Marta Paigina | 7-65, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Kristina Djamalova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
28.07.14 Klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 7-65, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Yulia Bryzgalova | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu |
Tetyana Arefyeva - ostatnie mecze
Bucha - dywanowa | ||||
18.11.13 1. runda | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.11.13 Ćwierćfinał | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.13 2. runda | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
23.09.13 1. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
10.09.13 1. runda | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.09.13 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.13 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
26.08.13 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
12.08.13 1. runda | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
05.08.13 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.13 1. runda | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
24.07.13 2. runda | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.13 1. runda | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.13 Klasyf. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.13 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.13 2. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.13 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
01.07.13 1. runda | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.13 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.13 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.05.13 1. runda | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - trawiasta | ||||
20.05.13 1. runda | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.13 2. runda | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.13 Półfinał | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.05.13 Ćwierćfinał | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kurume - trawiasta | ||||
13.05.13 1. runda | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |