MECZ
28.07.18 | 2. runda klasyf. | Polina Nazarchuk | Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | Kazan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
06.10.99, 24 lat
06.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.12.92, 31 lat
17528 $
05.12.92, 31 lat
17528 $
Polina Nazarchuk vs. Varvara Kuznetsova - Wzajemne mecze
28.07.18 | 2. runda klasyf. | Polina Nazarchuk | Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Polina Nazarchuk form & Varvara Kuznetsova form
Polina Nazarchuk - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ronnie Naor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 3-6, - Polina Nazarchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Maria Titova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 5-0, Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Karina Kalkenova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Davletova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |
Varvara Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |