MECZ
18.05.16 | 2. runda | Polina Monova | Shelly Bereznyak | 7-5, 6-0 | Tel Aviv | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polina Monova | Shelly Bereznyak | |
1. podanie % | 49/71 (69%) | 27/52 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/49 (67%) | 9/27 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/22 (27%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/52 (63%) | 32/71 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Monova vs. Shelly Bereznyak - Wzajemne mecze
18.05.16 | 2. runda | Polina Monova | Shelly Bereznyak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Polina Monova form & Shelly Bereznyak form
Polina Monova - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | - | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 0-3, - Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Evgeniya Levashova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-4, - Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yvonne Neuwirth | 6-0, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-3, - Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 7-65, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 3-4, - Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 7-5, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-3, - Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.18 Półfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Helene Scholsen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Amandine Hesse | 6-2, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Shelly Bereznyak - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.21 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.21 Klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.08.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |