INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentyna Ivakhnenko vs. Polina Leykina - Wzajemne mecze
22.06.21 | 1. runda | Polina Leykina | Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-62, 1-0, Polina Leykina - krecz | szczegóły meczu | W25 Perigueux | ceglana |
24.10.18 | 1. runda | Polina Leykina | Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
17.08.15 | Ćwierćfinał | Polina Leykina | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Saint Petersburg | ceglana |
03.08.15 | 1. runda | Polina Leykina | Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
20.01.14 | 2. runda | Polina Leykina | Valentyna Ivakhnenko | 7-5, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
28.01.13 | Klasyf. | Valentyna Ivakhnenko | Polina Leykina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Eilat | twarda |
Valentyna Ivakhnenko form & Polina Leykina form
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Polina Leykina - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |