MECZ
25.08.17 | Ćwierćfinał | Polina Golubovskaya | Zorica Spasojevic | 6-4, 6-1 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polina Golubovskaya | Zorica Spasojevic | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 20/51 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Double foul | 8 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
08.10.99, 24 lat
08.10.99, 24 lat
Polina Golubovskaya vs. Zorica Spasojevic - Wzajemne mecze
25.08.17 | Ćwierćfinał | Polina Golubovskaya | Zorica Spasojevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Polina Golubovskaya form & Zorica Spasojevic form
Polina Golubovskaya - ostatnie mecze
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zorica Spasojevic - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Povidalo | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Reka Szalai | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Sara Marcionni | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 7-60, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anda Karanusic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoel Kastelic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu |