INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ayla Aksu vs. Polina Golubovskaya - Wzajemne mecze
24.10.17 | 1. runda | Polina Golubovskaya | Ayla Aksu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | halowa |
Ayla Aksu form & Polina Golubovskaya form
Ayla Aksu - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu |
Polina Golubovskaya - ostatnie mecze
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |