INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Stephanie Judith Visscher vs. Polina Bakhmutkina - Wzajemne mecze
19.07.21 | Klasyf. | Stephanie Judith Visscher | Polina Bakhmutkina | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Telavi | ceglana |
18.09.17 | 1. runda klasyf. | Polina Bakhmutkina | Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Stephanie Judith Visscher form & Polina Bakhmutkina form
Stephanie Judith Visscher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Polina Bakhmutkina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |