MECZ
31.07.19 | 1. runda | Polina Bakhmutkina | Isabella Bozicevic | 6-0, 6-2 | W15 Savitaipale | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polina Bakhmutkina | Isabella Bozicevic | |
1. podanie % | 46/51 (90%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/5 (20%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Polina Bakhmutkina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Isabella Bozicevic | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Polina Bakhmutkina | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Bakhmutkina vs. Isabella Bozicevic - Wzajemne mecze
31.07.19 | 1. runda | Polina Bakhmutkina | Isabella Bozicevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Savitaipale | ceglana |
Polina Bakhmutkina form & Isabella Bozicevic form
Polina Bakhmutkina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Isabella Bozicevic - ostatnie mecze
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Erica Layton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Alma Yosef | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Karin Altori | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-74, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 2-3, - Isabella Bozicevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 2-2, - Isabella Bozicevic - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Sasha Nelson | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leann Serna | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jessie Culley | 1-4, - Isabella Bozicevic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Evana Bowell | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |