MECZ
15.07.19 | Klasyf. | Pilar Astigarraga Harper | Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
19.10.01, 22 lat
19.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
28.06.96, 27 lat
28.06.96, 27 lat
Pilar Astigarraga Harper vs. Francesca Dell'Edera - Wzajemne mecze
15.07.19 | Klasyf. | Pilar Astigarraga Harper | Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Pilar Astigarraga Harper form & Francesca Dell'Edera form
Pilar Astigarraga Harper - ostatnie mecze
W25 El - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.09.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Francesca Dell'Edera - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |