Polska
26.02.99, 25 lat
17763 $
26.02.99, 25 lat
17763 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Daria Kuczer vs. Piia Suomalainen - Wzajemne mecze
30.05.17 | 1. runda | Piia Suomalainen | Daria Kuczer | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Daria Kuczer form & Piia Suomalainen form
Daria Kuczer - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu |
Piia Suomalainen - ostatnie mecze
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-2, - Piia Suomalainen - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alina Kozaeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Iman Garshong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Thour | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Eva Kolarovska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
15.11.17 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Andrina Peer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Taylor Dean | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Antal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Lauren Marker | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Fisch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |