INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Pia Konig - Wzajemne mecze
01.03.17 | 2. runda | Pia Konig | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Pia Konig form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Pia Konig - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
16.06.18 Półfinał | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.17 2. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
17.11.17 Półfinał | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |