Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
23.07.99, 24 lat
23.07.99, 24 lat
Pia Cuk vs. Zaklin Bokan - Wzajemne mecze
12.06.17 | 2. runda klasyf. | Pia Cuk | Zaklin Bokan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
Pia Cuk form & Zaklin Bokan form
Pia Cuk - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.19 Półfinał | vs. Victoria Kan | - | szczegóły meczu | |
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Zaklin Bokan - ostatnie mecze
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.10.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Kuznetsova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ximena Kompalka | 6-4, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Said | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Gustafsson | 4-5, - Zaklin Bokan - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ida Ferding | 6-70, - Zaklin Bokan - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Daria Mishina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aliye Hasirci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Hasret Arslan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Karolina Tilander | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Pia Cuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Chunxi Xin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Mila Masic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |