MECZ
08.12.18 | 1. runda klasyf. | Pia Cuk | Sai Dedeepya Yeddula | 6-0, 6-0 | Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pia Cuk | Sai Dedeepya Yeddula | |
1. podanie % | 20/31 (65%) | 15/33 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/20 (80%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 3/18 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/33 (76%) | 7/31 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/64 (77%) | 15/64 (23%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sai Dedeepya Yeddula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Pia Cuk | 3-0 | |
Pia Cuk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Sai Dedeepya Yeddula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sai Dedeepya Yeddula | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Sai Dedeepya Yeddula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sai Dedeepya Yeddula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pia Cuk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
Pia Cuk | 5-0 | |
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
16.08.01, 22 lat
16.08.01, 22 lat
Pia Cuk vs. Sai Dedeepya Yeddula - Wzajemne mecze
08.12.18 | 1. runda klasyf. | Pia Cuk | Sai Dedeepya Yeddula | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
Pia Cuk form & Sai Dedeepya Yeddula form
Pia Cuk - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.19 Półfinał | vs. Victoria Kan | - | szczegóły meczu | |
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Sai Dedeepya Yeddula - ostatnie mecze
W15 Nagpur - ceglana | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vanshika Choudhary | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-0, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solapur - twarda | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Pooja Ingale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Riddhi Kakarlamudi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Prathiba Narayan Prasad | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 7-65, 5-7, 10-1 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ayushi Singh | 6-3, 6-74, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Bela Tamhankar | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 New - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Aashi Kapoor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pia Cuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Muzaffarnagar - trawiasta | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Alexandra Riley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Moulika Ram | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Shou Na Mu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Thitirat Kanaphuet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
07.06.17 2. runda | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda | vs. Harshita Chugh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gulbarga - twarda | ||||
23.11.15 Klasyf. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.15 1. runda | vs. Natasha Palha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |