INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jesika Maleckova vs. Petra Rohanova - Wzajemne mecze
18.05.15 | 1. runda | Jesika Maleckova | Petra Rohanova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Szczawno Zdroj | ceglana |
01.09.14 | 1. runda | Jesika Maleckova | Petra Rohanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
11.08.14 | Klasyf. | Jesika Maleckova | Petra Rohanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
21.07.14 | 2. runda | Jesika Maleckova | Petra Rohanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Horb | ceglana |
24.09.12 | 1. runda | Petra Rohanova | Jesika Maleckova | 6-5, Petra Rohanova - krecz | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
09.05.11 | 1. runda klasyf. | Jesika Maleckova | Petra Rohanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Jesika Maleckova form & Petra Rohanova form
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Petra Rohanova - ostatnie mecze
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.15 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Margot Decker | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Ćwierćfinał | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.15 2. runda | vs. Charlotte Klasen | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
03.08.15 1. runda | vs. Bernarda Pera | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.15 Klasyf. | vs. Martina Borecka | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.15 2. runda klasyf. | vs. Diana Enache | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda | vs. Katerina Vankova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.15 Klasyf. | vs. Teresa Malikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 2-0, Lena Papadakis - krecz | szczegóły meczu | |
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szczawno Zdroj - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
04.05.15 Ćwierćfinał | vs. Olga Brozda | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.15 Półfinał | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-1, 4-2, Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
04.05.15 2. runda | vs. Natsumi Chimura | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
30.03.15 1. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
23.03.15 1. runda | vs. Nevena Selakovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.15 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.15 Klasyf. | vs. Lisa Sabino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.15 2. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.15 1. runda | vs. Anna Vrbenska | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
10.11.14 1. runda | vs. Mariia Tcakanian | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |