MECZ
20.07.15 | 2. runda klasyf. | Petra Januskova | Sabastiani Leon | 6-1, 6-1 | Granby | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petra Januskova vs. Sabastiani Leon - Wzajemne mecze
26.10.15 | 2. runda klasyf. | Petra Januskova | Sabastiani Leon | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Toronto | halowa |
20.07.15 | 2. runda klasyf. | Petra Januskova | Sabastiani Leon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
Petra Januskova form & Sabastiani Leon form
Petra Januskova - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
05.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - krecz | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sabastiani Leon - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Recife - ceglana | ||||
28.05.23 Finał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.23 Półfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu |