MECZ
10.08.15 | 2. runda klasyf. | Petra Januskova | Julia Cohen | 6-2, 6-3 | Landisville | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petra Januskova vs. Julia Cohen - Wzajemne mecze
10.08.15 | 2. runda klasyf. | Petra Januskova | Julia Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Landisville | twarda |
Petra Januskova form & Julia Cohen form
Petra Januskova - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
05.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - krecz | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Julia Cohen - ostatnie mecze
Landisville - twarda | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.08.15 2. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rock Hill - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Marie Norris | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
15.09.14 1. runda | vs. Johanna Konta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
15.08.14 1. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
20.07.14 1. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
05.07.14 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
16.06.14 1. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
09.06.14 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Gabriela Ce | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Florencia Molinero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
28.04.14 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
21.04.14 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dothan - ceglana | ||||
14.04.14 1. runda | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.14 2. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Medellin - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda | vs. Varvara Flink | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
24.03.14 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Innisbrook - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Nicole Coopersmith | 6-0, 3-0, Nicole Coopersmith - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.14 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Cisneros | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
10.03.14 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
10.02.14 2. runda | vs. Emma Higuchi | 4-6, - Julia Cohen - krecz | szczegóły meczu | |
10.02.14 1. runda | vs. Wendy Qi-Wen Zhang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
03.02.14 2. runda | vs. Yuxuan Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.14 1. runda | vs. Monique Adamczak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
27.01.14 1. runda | vs. Storm Hunter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |