MECZ
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Petia Arshinkova | Sophia Fry | 6-2, 6-1 | Toowoomba | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
31.07.00, 23 lat
31.07.00, 23 lat
Petia Arshinkova vs. Sophia Fry - Wzajemne mecze
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Petia Arshinkova | Sophia Fry | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Toowoomba | twarda |
Petia Arshinkova form & Sophia Fry form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sophia Fry - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 Klasyf. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |