Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic 11.07.2019

Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic 11.07.2019 - W15 Prokuplje - porównanie

MECZ

11.07.191. rundaPetia Arshinkova Sara Gvozdenovic 6-1, 6-0 Serbia W15 Prokuplje ceglana

STATYSTYKA MECZU

Petia ArshinkovaSara Gvozdenovic
1. podanie %22/40 (55%)20/41 (49%)
Punkty zdobyte z 1. podania16/22 (73%)8/20 (40%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/18 (56%)5/21 (24%)
Zdobyte break-ball7/10 (70%)1/2 (50%)
Punkty zdobyte przez return28/41 (68%)14/40 (35%)
Zdobyte punkty – razem54/81 (67%)27/81 (33%)
Double foul43
Asy21

STATYSTYKA MECZU

1
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve0-0
0-0, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve2-0
0-0
3-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-1Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve5-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-30
6-1
2
0-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
0-0, 15-0, 30-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve3-0
0-0, 15-0, 40-30
4-0Sara Gvozdenovic Sara Gvozdenovic serve
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve5-0
0-0, 15-0, 30-0
6-0

Petia Arshinkova
Bułgaria
26.04.98, 22 lat




499
77
39052 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
29.06.00, 19 lat







Sara Gvozdenovic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic - Wzajemne mecze

11.07.191. rundaPetia ArshinkovaSara Gvozdenovic6-1, 6-0 szczegóły meczuSerbia W15 Prokuplje ceglana

Petia Arshinkova - ostatnie mecze

Egypt W25 Cairo - twarda
11.03.20
1. runda
vs. Shalimar Talbi2-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
2. runda klasyf.
vs. Hana El Deeb6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
Klasyf.
vs. Tamara Bizhukova7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
25.02.20
1. runda
vs. Margaux Orange1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
20.02.20
2. runda
vs. Adithya Karunaratne6-4, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.02.20
1. runda
vs. Franziska Sziedat6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
18.12.19
1. runda
vs. Ioana Gaspar6-76, 6-4, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
15.12.19
1. runda
vs. Ena Kajevic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
India W25 Bhopal - twarda
20.11.19
1. runda
vs. Karin Kennel1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
India W25 Gwalior - twarda
13.11.19
1. runda
vs. Berfu Cengiz6-4, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
18.10.19
Ćwierćfinał
vs. Lina Gjorcheska1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.10.19
2. runda
vs. Ioana Gaspar3-0, Ioana Gaspar - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
15.10.19
1. runda
vs. Alexandra Vecic6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
12.10.19
Półfinał
vs. Mariia Tkacheva2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Ipek Oz6-3, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
1. runda
vs. Rina Saigo1-6, 7-66, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Michaela Niedermeier6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria W15 Sozopol - twarda
06.10.19
Finał
vs. Oona Orpana6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.10.19
Półfinał
vs. Ekaterina Reyngold6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Eleni Mtsentlitze6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Lara Panfilov6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Maria Daniels Sierra6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria W25 St. - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Irina Fetecau4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Mira Antonitsch1-6, 6-4, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Irina Dshandshgava6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy W25 Trieste - ceglana
04.09.19
1. runda
vs. Martina Caregaro4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Poland W60 Warsaw - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Martyna Kubka2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Poland W25 Bytom - ceglana
23.07.19
1. runda
vs. Lina Gjorcheska2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary W25 Baja - ceglana
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Reka-Luca Jani3-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Lina Gjorcheska6-0, 4-6, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu

Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze

Turkey W15 Antalya - ceglana
06.02.20
1. runda
vs. Linda Sevcikova6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
06.02.20
2. runda
vs. Federica Arcidiacono3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.02.20
Klasyf.
vs. Sabrina Rittberger7-66, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.02.20
2. runda klasyf.
vs. Ioana Dumitrescu6-1, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Alba Rey Garcia2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.01.20
1. runda klasyf.
vs. Jovana Gvozdenovic6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania W25 Arad - ceglana
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Nuria Brancaccio2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Natalie Augustinova1-6, 6-2, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania W15 Focsani - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Federica Arcidiacono6-75, 7-63, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Romania W15 Curtea - ceglana
03.09.19
1. runda
vs. Paula Arias Manjon2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia W15 Vrnjacka - ceglana
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Noka Juric2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
06.08.19
1. runda
vs. Alessandra Simone2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia W15 Prokuplje - ceglana
11.07.19
1. runda
vs. Petia Arshinkova1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.19
Klasyf.
vs. Polina Kozyreva5-7, 6-1, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Regina Husak6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia W15 Prokuplje - ceglana
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Jelena Lukic2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary W15 Budapest - ceglana
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Ingrid Vojcinakova5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - ceglana
05.06.19
1. runda klasyf.
vs. Miranda Poile5-7, 7-62, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.19
Klasyf.
vs. Viktoria Surova3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
22.05.19
1. runda
vs. Gabriela Duca4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.05.19
Klasyf.
vs. Anfisa Danilchenko6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Jonna Schroeder6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
14.05.19
Klasyf.
vs. Yarden Akler4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Ioanna Tsadari7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Croatia W15 Tucepi - ceglana
07.05.19
Klasyf.
vs. Victoria Borodulina1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - ceglana
11.11.18
1. runda klasyf.
vs. Tina Cvetkovic6-73, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
05.11.18
Klasyf.
vs. Daria Snigur3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.11.18
2. runda klasyf.
vs. Paula Prehn6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
31.10.18
1. runda
vs. Ipek Oz2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Bulgaria Sozopol - twarda
29.09.18
1. runda klasyf.
vs. Polina Pavlova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<