MECZ
11.07.19 | 1. runda | Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | W15 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 20/41 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/41 (68%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Sara Gvozdenovic | |
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic - Wzajemne mecze
11.07.19 | 1. runda | Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Prokuplje | ceglana |
Petia Arshinkova form & Sara Gvozdenovic form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |