Petia Arshinkova vs. Mira Antonitsch 09.09.2019

Petia Arshinkova vs. Mira Antonitsch 09.09.2019 - W25 St. Poelten - porównanie

MECZ

09.09.19Klasyf.Petia Arshinkova Mira Antonitsch 1-6, 6-4, 10-7 Austria W25 St. ceglana

STATYSTYKA MECZU

Petia ArshinkovaMira Antonitsch
1. podanie %45/58 (78%)43/70 (61%)
Punkty zdobyte z 1. podania22/45 (49%)23/43 (53%)
Punkty zdobyte z 2. podania4/13 (31%)13/27 (48%)
Zdobyte break-ball5/8 (63%)6/10 (60%)
Punkty zdobyte przez return34/70 (49%)32/58 (55%)
Zdobyte punkty – razem60/128 (47%)68/128 (53%)
Double foul25
Asy

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-1Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve1-2
1-3Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
1-5Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30
1-6
2
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve0-0
0-0
0-1Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve0-2
0-0, 0-15, 30-40[BP]
0-3Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve1-3
1-4Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve2-4
0-0, 0-15, 40-30
3-4Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0, 30-0, 30-15
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve4-4
0-0
5-4Mira Antonitsch Mira Antonitsch serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-4
3
Petia Arshinkova Petia Arshinkova serve0-0
0-0, 1-0, 4-0, 4-1, 4-2, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 7-6, 7-7
10-7

Petia Arshinkova
Bułgaria
26.04.98, 22 lat




499
77
39052 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
16.12.98, 21 lat




652
43
32234 $
Mira Antonitsch
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Petia Arshinkova vs. Mira Antonitsch - Wzajemne mecze

09.09.19Klasyf.Petia ArshinkovaMira Antonitsch1-6, 6-4, 10-7 szczegóły meczuAustria W25 St. ceglana
12.07.182. rundaPetia ArshinkovaMira Antonitsch7-65, 7-5 szczegóły meczuSerbia Prokuplje ceglana

Petia Arshinkova - ostatnie mecze

Egypt W25 Cairo - twarda
11.03.20
1. runda
vs. Shalimar Talbi2-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
Klasyf.
vs. Tamara Bizhukova7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
2. runda klasyf.
vs. Hana El Deeb6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
25.02.20
1. runda
vs. Margaux Orange1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
20.02.20
2. runda
vs. Adithya Karunaratne6-4, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.02.20
1. runda
vs. Franziska Sziedat6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
18.12.19
1. runda
vs. Ioana Gaspar6-76, 6-4, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
15.12.19
1. runda
vs. Ena Kajevic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
India W25 Bhopal - twarda
20.11.19
1. runda
vs. Karin Kennel1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
India W25 Gwalior - twarda
13.11.19
1. runda
vs. Berfu Cengiz6-4, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
18.10.19
Ćwierćfinał
vs. Lina Gjorcheska1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.10.19
2. runda
vs. Ioana Gaspar3-0, Ioana Gaspar - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
15.10.19
1. runda
vs. Alexandra Vecic6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
12.10.19
Półfinał
vs. Mariia Tkacheva2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Ipek Oz6-3, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Michaela Niedermeier6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
1. runda
vs. Rina Saigo1-6, 7-66, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria W15 Sozopol - twarda
06.10.19
Finał
vs. Oona Orpana6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.10.19
Półfinał
vs. Ekaterina Reyngold6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Eleni Mtsentlitze6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Lara Panfilov6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Maria Daniels Sierra6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria W25 St. - ceglana
10.09.19
1. runda
vs. Irina Fetecau4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Mira Antonitsch1-6, 6-4, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Irina Dshandshgava6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy W25 Trieste - ceglana
04.09.19
1. runda
vs. Martina Caregaro4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Poland W60 Warsaw - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Martyna Kubka2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Poland W25 Bytom - ceglana
23.07.19
1. runda
vs. Lina Gjorcheska2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary W25 Baja - ceglana
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Reka-Luca Jani3-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Lina Gjorcheska6-0, 4-6, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu

Mira Antonitsch - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
26.02.20
1. runda
vs. Ioana Gaspar4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia Fed Cup - halowa
05.02.20
Rubber 1
vs. Camila Giorgi6-4, 3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
28.01.20
1. runda
vs. Camilla Rosatello6-73, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
25.01.20
Ćwierćfinał
vs. Jessica Bouzas Maneiro6-4, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
24.01.20
2. runda
vs. Kelia Le Bihan6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
23.01.20
1. runda
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-0, 6-73, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
19.12.19
2. runda
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
18.12.19
1. runda
vs. Gizem Ates6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
16.12.19
Ćwierćfinał
vs. Eliz Maloney3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.12.19
2. runda
vs. Anastasia Nefedova6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.12.19
1. runda
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
04.12.19
1. runda
vs. Melis Sezer2-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
31.10.19
2. runda
vs. Magdalena Pantuckova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
1. runda
vs. Vasilisa Aponasenko6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Gabriella Taylor2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.10.19
2. runda
vs. Alexandra Vecic6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.19
1. runda
vs. Angelica Raggi6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
17.10.19
2. runda
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Angelica Raggi3-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria Linz - halowa
06.10.19
1. runda klasyf.
vs. Jasmine Paolini1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Austria W25 St. - ceglana
11.09.19
1. runda
vs. Melanie Stokke2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Petia Arshinkova6-1, 4-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Olivia Gram6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria W25 Vienna - ceglana
28.08.19
1. runda
vs. Eva Guerrero Alvarez7-65, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25 Aschaffenburg - ceglana
17.07.19
1. runda
vs. Lena Lutzeier1-6, 6-1, 6-72 porażkaszczegóły meczu
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Julia Kimmelmann6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.07.19
Klasyf.
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W25 Stuttgart - ceglana
03.07.19
Klasyf.
vs. Karolina Kubanova4-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Jantje Tilbuerger6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Mallorca - trawiasta
16.06.19
1. runda klasyf.
vs. Ysaline Bonaventure4-6, 6-4, 6-74 porażkaszczegóły meczu
<