Serbia
28.06.96, 27 lat
28.06.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jovana Kenic vs. Petia Arshinkova - Wzajemne mecze
01.08.17 | 1. runda | Petia Arshinkova | Jovana Kenic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Jovana Kenic form & Petia Arshinkova form
Jovana Kenic - ostatnie mecze
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-3, 4-6, 0-1, - Jovana Kenic - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Begum Elif Gumussoy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | - | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
18.07.16 2. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Milica Tesic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Hristina Cvetkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Lena Babunski | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Sandra Maletin | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palic - ceglana | ||||
20.07.15 2. runda klasyf. | vs. Katarina Jovanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.15 Klasyf. | vs. Nina Marjanovic | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Danijela Tomic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Faybyshev | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Dea Lako | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.06.15 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
18.05.15 Klasyf. | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Gorana Kadijevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.15 Klasyf. | vs. Eva Zagorac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |