MECZ
13.06.19 | 1. runda | Petia Arshinkova | Andreea Ghitescu | 7-64, 6-1 | W25 Sumter | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Petia Arshinkova | Andreea Ghitescu | |
1. podanie % | 64/78 (82%) | 49/73 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/64 (59%) | 25/49 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/13 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/73 (52%) | 32/78 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/151 (56%) | 67/151 (44%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petia Arshinkova vs. Andreea Ghitescu - Wzajemne mecze
13.06.19 | 1. runda | Petia Arshinkova | Andreea Ghitescu | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Sumter | twarda |
Petia Arshinkova form & Andreea Ghitescu form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |