MECZ
12.02.17 | Finał | Pernilla Mendesova | Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Pernilla Mendesova | Michaela Honcova | |
1. podanie % | 65/111 (59%) | 77/106 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/65 (58%) | 43/77 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/46 (43%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 8/16 (50%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/106 (49%) | 53/111 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/217 (51%) | 107/217 (49%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pernilla Mendesova vs. Michaela Honcova - Wzajemne mecze
12.02.17 | Finał | Pernilla Mendesova | Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Pernilla Mendesova form & Michaela Honcova form
Pernilla Mendesova - ostatnie mecze
Brno - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Martina Pradova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Johana Markova | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
10.02.18 Półfinał | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Jankovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Nastja Kolar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Natalie Proese | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Slovakova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Nicole Rottmann | 6-2, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
12.02.17 Finał | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.02.17 Półfinał | vs. Vendula Zovincova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Michaela Honcova - ostatnie mecze
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
08.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
17.10.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |