MECZ
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Perla Nieuwboer | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
06.01.00, 24 lat
06.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Perla Nieuwboer vs. Ekaterina Ovcharenko - Wzajemne mecze
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Perla Nieuwboer | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Perla Nieuwboer form & Ekaterina Ovcharenko form
Perla Nieuwboer - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 Klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu |