INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jodie Anna Burrage vs. Pemra Ozgen - Wzajemne mecze
16.02.22 | 1. runda | Jodie Anna Burrage | Pemra Ozgen | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Glasgow | halowa |
27.02.20 | 2. runda | Pemra Ozgen | Jodie Anna Burrage | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Sunderland | halowa |
19.02.19 | 1. runda | Pemra Ozgen | Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Glasgow | halowa |
01.08.18 | 2. runda | Pemra Ozgen | Jodie Anna Burrage | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Woking | twarda |
25.11.17 | Półfinał | Pemra Ozgen | Jodie Anna Burrage | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
08.03.17 | 1. runda | Pemra Ozgen | Jodie Anna Burrage | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Jodie Anna Burrage form & Pemra Ozgen form
Jodie Anna Burrage - ostatnie mecze
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-63, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Quinn Gleason | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Kayla Day | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |