MECZ
12.09.19 | 2. runda | Pemra Ozgen | Ines Ibbou | 6-4, 6-2 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pemra Ozgen | Ines Ibbou | |
1. podanie % | 37/57 (65%) | 39/55 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/37 (51%) | 14/39 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/55 (62%) | 26/57 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Pemra Ozgen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ines Ibbou | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Ines Ibbou | |
Pemra Ozgen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Ines Ibbou | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ines Ibbou | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Pemra Ozgen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pemra Ozgen vs. Ines Ibbou - Wzajemne mecze
12.09.19 | 2. runda | Pemra Ozgen | Ines Ibbou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Pemra Ozgen form & Ines Ibbou form
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |