MECZ
06.11.18 | 1. runda | Pemra Ozgen | Eden Silva | 6-0, 6-0 | Shrewsbury | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Pemra Ozgen | Eden Silva | |
1. podanie % | 19/32 (59%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 1/16 (6%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/32 (75%) | 7/32 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/64 (77%) | 15/64 (23%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eden Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Pemra Ozgen | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Pemra Ozgen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pemra Ozgen vs. Eden Silva - Wzajemne mecze
18.09.23 | Klasyf. | Eden Silva | Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W60+H Caldas | twarda |
14.02.23 | 1. runda | Pemra Ozgen | Eden Silva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Glasgow | halowa |
22.10.22 | 2. runda | Eden Silva | Pemra Ozgen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Loule | twarda |
25.09.19 | 1. runda | Pemra Ozgen | Eden Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Caldas | twarda |
06.04.19 | Ćwierćfinał | Eden Silva | Pemra Ozgen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Obidos | dywanowa |
06.11.18 | 1. runda | Pemra Ozgen | Eden Silva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Shrewsbury | halowa |
Pemra Ozgen form & Eden Silva form
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eden Silva - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |