MECZ
04.09.16 | 1. runda klasyf. | Peangtarn Plipuech | Ying Zhang | 6-0, 6-0 | Dalian | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Peangtarn Plipuech vs. Ying Zhang - Wzajemne mecze
23.05.18 | 1. runda | Peangtarn Plipuech | Ying Zhang | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Baotou | ceglana |
22.07.17 | 1. runda klasyf. | Peangtarn Plipuech | Ying Zhang | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Nanchang | twarda |
04.09.16 | 1. runda klasyf. | Peangtarn Plipuech | Ying Zhang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Dalian | twarda |
22.06.16 | 2. runda | Ying Zhang | Peangtarn Plipuech | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Kaohsiung | twarda |
Peangtarn Plipuech form & Ying Zhang form
Peangtarn Plipuech - ostatnie mecze
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ying Zhang - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |