Izrael
12.02.97, 27 lat
12.02.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Valeria Nikolaev vs. Pauline Payet - Wzajemne mecze
06.12.16 | 1. runda | Pauline Payet | Valeria Nikolaev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Valeria Nikolaev form & Pauline Payet form
Valeria Nikolaev - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
20.11.17 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Emma Lioi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Kight | Beatrice Kight - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 5-0, Teodora Stinga - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Semeli Dimitrakopoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Michaela Boev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kowall | 6-3, 3-0, Karolina Kowall - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
30.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.06.17 Ćwierćfinał | vs. Naomi Totka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.17 2. runda | vs. Marta Paigina | Marta Paigina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda | vs. Ofri Lankri | 4-1, Ofri Lankri - krecz | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Celine Kern | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Draganova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Karoline Kurz | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Pauline Payet | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Nicole Rottmann | 7-62, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Marta Paigina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Pauline Payet - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Victoire Lansaman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-75, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, Adesuwa Osabuohien - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 0-5, - Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Najah Dawson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Love-Star Alexis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.12.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 4-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-73, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
29.07.18 Finał | vs. Mathilde Armitano | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 Półfinał | vs. Justine Pysson | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu |