MECZ
25.09.19 | 2. runda | Pauline Parmentier | Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Timea Babos | |
1. podanie % | 39/85 (46%) | 57/102 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 36/57 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/46 (46%) | 20/45 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/102 (45%) | 33/85 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Timea Babos - Wzajemne mecze
25.09.19 | 2. runda | Pauline Parmentier | Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
24.03.17 | 2. runda | Pauline Parmentier | Timea Babos | 6-71, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
28.04.16 | Ćwierćfinał | Timea Babos | Pauline Parmentier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Rabat | ceglana |
20.10.14 | 1. runda | Timea Babos | Pauline Parmentier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Pauline Parmentier form & Timea Babos form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |