MECZ
20.06.11 | 1. runda | Pauline Parmentier | Sorana Cirstea | 6-1, 6-3 | London | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Sorana Cirstea | |
1. podanie % | 29/52 (56%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/47 (49%) | 16/52 (31%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Sorana Cirstea - Wzajemne mecze
15.10.19 | 1. runda | Sorana Cirstea | Pauline Parmentier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Luxembourg | halowa |
01.01.19 | 2. runda | Sorana Cirstea | Pauline Parmentier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
01.04.16 | Półfinał | Pauline Parmentier | Sorana Cirstea | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Croissy Beaubourg | halowa |
25.06.12 | 1. runda | Sorana Cirstea | Pauline Parmentier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
20.06.11 | 1. runda | Pauline Parmentier | Sorana Cirstea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
02.05.11 | Finał | Sorana Cirstea | Pauline Parmentier | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
Pauline Parmentier form & Sorana Cirstea form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Sorana Cirstea - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 4. runda | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Sloane Stephens | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 3. runda | vs. Donna Vekic | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Iga Swiatek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-0, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 1. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Claire Liu | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
05.09.23 Ćwierćfinał | vs. Karolina Muchova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 4. runda | vs. Belinda Bencic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Kayla Day | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Karolina Muchova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |