MECZ
12.01.06 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Selima Sfar | 6-3, 6-1 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Selima Sfar - Wzajemne mecze
09.04.07 | Finał | Pauline Parmentier | Selima Sfar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
26.03.07 | 2. runda | Pauline Parmentier | Selima Sfar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Latina | ceglana |
12.01.06 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Selima Sfar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
30.06.03 | 2. runda | Selima Sfar | Pauline Parmentier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Mont de | ceglana |
Pauline Parmentier form & Selima Sfar form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Selima Sfar - ostatnie mecze
Doha - twarda | ||||
19.02.11 1. runda klasyf. | vs. Jarmila Wolfe | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
06.02.11 2. runda klasyf. | vs. Emma Laine | 7-65, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.11 1. runda klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Raphael - halowa | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Rika Fujiwara | 3-6, 0-3, - Selima Sfar - krecz | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.10 2. runda | vs. Zuzana Kucova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.10 1. runda | vs. Yuliana Fedak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
06.09.10 1. runda | vs. Nadejda Guskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
09.08.10 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 3-6, - Selima Sfar - krecz | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
18.07.10 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
11.07.10 2. runda klasyf. | vs. Nuria Llagostera Vives | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.10 1. runda klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
15.05.10 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Foretz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
03.05.10 1. runda | vs. Claire De Gubernatis | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.10 2. runda | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
28.04.10 1. runda | vs. Lucie Safarova | 6-2, 0-3, - Selima Sfar - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.10 Klasyf. | vs. Tina Schiechtl | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.10 2. runda klasyf. | vs. Sesil Karatantcheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.10 1. runda klasyf. | vs. Jelena Kostanic Tosic | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
04.04.10 2. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.10 1. runda klasyf. | vs. Darija Jurak Schreiber | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.10 1. runda | vs. Virginie Razzano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
06.02.10 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
01.02.10 1. runda | vs. Mallory Cecil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow - halowa | ||||
19.10.09 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
19.10.09 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.10.09 2. runda | vs. Naomi Cavaday | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
12.10.09 1. runda | vs. Katalin Marosi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
05.10.09 1. runda | vs. Elena Chalova | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
21.09.09 2. runda | vs. Tathiana Garbin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.09 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |