MECZ
02.05.11 | 1. runda | Pauline Parmentier | Renata Voracova | 6-2, 6-3 | Cagnes Sur | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Renata Voracova - Wzajemne mecze
27.06.18 | Ćwierćfinał | Pauline Parmentier | Renata Voracova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Southsea | trawiasta |
02.05.11 | 1. runda | Pauline Parmentier | Renata Voracova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
22.02.10 | 1. runda | Renata Voracova | Pauline Parmentier | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | Acapulco | ceglana |
02.11.09 | 2. runda | Renata Voracova | Pauline Parmentier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
07.09.09 | 2. runda | Renata Voracova | Pauline Parmentier | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Biella | ceglana |
07.04.09 | 1. runda | Renata Voracova | Pauline Parmentier | 7-68, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Marbella | ceglana |
Pauline Parmentier form & Renata Voracova form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Renata Voracova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.19 Klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
27.06.18 Ćwierćfinał | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |