MECZ
10.08.14 | Klasyf. | Pauline Parmentier | Maria-Teresa Torro-Flor | 7-66, 7-64 | Cincinnati | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Maria-Teresa Torro-Flor | |
1. podanie % | 46/98 (47%) | 47/95 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/46 (76%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/52 (46%) | 21/48 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/95 (44%) | 39/98 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/193 (52%) | 92/193 (48%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Maria-Teresa Torro-Flor - Wzajemne mecze
10.08.14 | Klasyf. | Pauline Parmentier | Maria-Teresa Torro-Flor | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | Cincinnati | twarda |
26.02.13 | 1. runda | Maria-Teresa Torro-Flor | Pauline Parmentier | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Acapulco | ceglana |
Pauline Parmentier form & Maria-Teresa Torro-Flor form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Maria-Teresa Torro-Flor - ostatnie mecze
Obidos - dywanowa | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.17 2. runda | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu |