MECZ
05.10.15 | 1. runda | Pauline Parmentier | Maria Irigoyen | 6-4, 6-4 | Tampico | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Maria Irigoyen | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 44/74 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 24/44 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/74 (50%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Maria Irigoyen - Wzajemne mecze
05.10.15 | 1. runda | Pauline Parmentier | Maria Irigoyen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Tampico | twarda |
Pauline Parmentier form & Maria Irigoyen form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Maria Irigoyen - ostatnie mecze
Saint Gaudens - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Brynn Boren | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Louise Reis De Campos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-74, 0-1, - Maria Irigoyen - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Kern | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
11.02.17 Rubber 1 | vs. Montserrat Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
13.05.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.04.16 2. runda klasyf. | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Slovakova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
17.04.16 | vs. Lesya Tsurenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.16 Rubber 1 | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
02.04.16 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
27.02.16 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
15.02.16 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.16 Klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.16 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
05.02.16 | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.16 | vs. Dominique Schaefer | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.16 | vs. Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bertioga - twarda | ||||
26.01.16 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-2, - Maria Irigoyen - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Scottsdale - twarda | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |