MECZ
14.04.08 | 1. runda | Pauline Parmentier | Laura Thorpe | 6-2, 3-6, 6-1 | Malo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Laura Thorpe - Wzajemne mecze
05.07.10 | 2. runda | Pauline Parmentier | Laura Thorpe | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
28.06.10 | Półfinał | Pauline Parmentier | Laura Thorpe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Cuneo | ceglana |
14.04.08 | 1. runda | Pauline Parmentier | Laura Thorpe | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Malo | ceglana |
Pauline Parmentier form & Laura Thorpe form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Laura Thorpe - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Tatiana Bua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.15 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
22.02.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Irigoyen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.10.14 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
14.09.14 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Ankita Raina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 2. runda | vs. Ines Ferrer-Suarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Lara Michel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Eva Birnerova | 6-76, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Suellen Abel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.14 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 3-0, Leticia Giudici - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Juliana Silva De Carvalho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.14 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 1. runda | vs. Allie Will | 7-5, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
30.09.13 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Florencia Molinero | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |