MECZ
07.03.16 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Kateryna Baindl | 1-6, 7-63, 6-1 | Indian Wells | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Kateryna Baindl | |
1. podanie % | 57/90 (63%) | 57/89 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/57 (65%) | 36/57 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/33 (33%) | 15/32 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/89 (43%) | 42/90 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/179 (48%) | 93/179 (52%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Kateryna Baindl | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-6 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Kateryna Baindl - Wzajemne mecze
20.02.17 | 1. runda | Pauline Parmentier | Kateryna Baindl | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | Budapest | halowa |
07.03.16 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Kateryna Baindl | 1-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | Indian Wells | twarda |
03.02.14 | Półfinał | Pauline Parmentier | Kateryna Baindl | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Grenoble | halowa |
Pauline Parmentier form & Kateryna Baindl form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Kateryna Baindl - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | - Kateryna Baindl - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |