MECZ
28.10.16 | Ćwierćfinał | Pauline Parmentier | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Elena Gabriela Ruse | |
1. podanie % | 35/63 (56%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 4/24 (17%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/58 (53%) | 23/63 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Elena Gabriela Ruse - Wzajemne mecze
28.10.16 | Ćwierćfinał | Pauline Parmentier | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Pauline Parmentier form & Elena Gabriela Ruse form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |