MECZ
23.03.15 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Alla Kudryavtseva | 7-5, 2-6, 6-4 | Miami | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Alla Kudryavtseva | |
1. podanie % | 44/85 (52%) | 70/98 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/44 (59%) | 39/70 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/41 (54%) | 16/28 (57%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/98 (44%) | 37/85 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/183 (50%) | 92/183 (50%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Alla Kudryavtseva - Wzajemne mecze
23.03.15 | 1. runda klasyf. | Pauline Parmentier | Alla Kudryavtseva | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
16.01.12 | 1. runda | Pauline Parmentier | Alla Kudryavtseva | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Pauline Parmentier form & Alla Kudryavtseva form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Alla Kudryavtseva - ostatnie mecze
W80 Macon - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
22.06.18 1. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.18 Klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
07.01.18 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Elena Rybakina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.17 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Lykina | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.17 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
11.09.17 1. runda | vs. Marina Erakovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.17 Klasyf. | vs. Ajla Tomljanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Glushko | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.17 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Robson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
18.08.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-1, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.17 2. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |