MECZ
24.09.12 | 1. runda | Pauline Parmentier | Alize Cornet | 6-3, 6-4 | Tokyo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Parmentier | Alize Cornet | |
1. podanie % | 24/58 (41%) | 35/64 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/24 (58%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/34 (56%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/64 (56%) | 25/58 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pauline Parmentier vs. Alize Cornet - Wzajemne mecze
09.01.19 | 2. runda | Alize Cornet | Pauline Parmentier | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
30.05.18 | 2. runda | Pauline Parmentier | Alize Cornet | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
11.06.13 | 1. runda | Alize Cornet | Pauline Parmentier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Nurnberg | ceglana |
24.09.12 | 1. runda | Pauline Parmentier | Alize Cornet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Tokyo | twarda |
25.05.12 | Półfinał | Alize Cornet | Pauline Parmentier | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
Pauline Parmentier form & Alize Cornet form
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Alize Cornet - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |