MECZ
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Pauline Demel | Carolina Garcia | 6-2, 6-1 | Den Haag | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
01.04.00, 24 lat
01.04.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
10.06.89, 34 lat
10.06.89, 34 lat
Pauline Demel vs. Carolina Garcia - Wzajemne mecze
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Pauline Demel | Carolina Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Den Haag | ceglana |
Pauline Demel form & Carolina Garcia form
Pauline Demel - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Carolina Garcia - ostatnie mecze
W15 Sao - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Eduarda Lages | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Abyasova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Pamela Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Melina Ferrero | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Reis De Campos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Prado | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alexa Pitt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Leticia Giudici | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Catanduva - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Encarnacion - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Lucia Zelenka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Susan Doldan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Florencia Devincenti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Aida Kalimullina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Pamela Wu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mariam Bayatyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Mariia Antoniuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nour El Islam Arafa | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Bunea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Paula Baranano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Isabel Ulhoa De Faria Oliveira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Leticia Giudici | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Janine Martins | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |