MECZ
18.03.19 | Klasyf. | Pauline Courcoux | Juliette Mazzoni | 6-2, 6-0 | W15 Le | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pauline Courcoux | Juliette Mazzoni | |
1. podanie % | 21/43 (49%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 7/23 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Courcoux | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pauline Courcoux | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Courcoux | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pauline Courcoux | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Courcoux | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Courcoux | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Courcoux | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Francja
04.04.97, 27 lat
04.04.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
07.06.00, 23 lat
07.06.00, 23 lat
Pauline Courcoux vs. Juliette Mazzoni - Wzajemne mecze
18.03.19 | Klasyf. | Pauline Courcoux | Juliette Mazzoni | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Le | ceglana |
Pauline Courcoux form & Juliette Mazzoni form
Pauline Courcoux - ostatnie mecze
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Juliette Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.23 Klasyf. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu |