Serbia
09.03.01, 23 lat
09.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
15.12.97, 26 lat
11675 $
15.12.97, 26 lat
11675 $
Aleksandra Stankovic vs. Paulina Jastrzebska - Wzajemne mecze
02.12.18 | 1. runda klasyf. | Paulina Jastrzebska | Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Aleksandra Stankovic form & Paulina Jastrzebska form
Aleksandra Stankovic - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Minami Akiyama | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Cvetkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Taysia Rogers | Taysia Rogers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kozakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pooneh Tavafi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Zerulo | 6-74, 0-3, - Aleksandra Stankovic - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Paulina Jastrzebska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
06.07.20 1. runda | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |